Проведение внутреннего анализа коррупционных рисков

КГКП «Жезказганский гуманитарный колледж» (далее в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2021 года №358 «Об утверждении Правил осуществления проектного управления» в целях координации реализации проектов типового базового направления №4 Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (ТБН4) сообщает, что в период с 11 по 25 сентября 2023 года планируется проведение внутреннего анализа коррупционных рисков внутри колледжа.

ХАБАРЛАНДЫРУ
Ұлытау облысының Білім басқармасы
«Жезқазған гуманитарлық колледжі» КМҚК
Сыбайлас жемқорлық тәуекелдерін ішкі талдау нәтижелерін талқылау туралы

Ұлытау облысының Білім басқармасы «Жезқазған гуманитарлық колледжі» КМҚК (әрі қарай ЖГК) 27.09. 2023ж. күні сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне жүргізілген ішкі талдау нәтижелерін талқылау болатынын хабарлайды.
Сыбайлас жемқорлық тәуекелдерін ішкі талдау нәтижелерін талқылау педагогикалық ұжым мен кіші қызмет көрсетуші персоналдардың қатысуымен өндірістік жиналыста өтеді.
Талдауға қатысу сұрақтары бойынша ЖГК-ге телефон номері бойынша хабарласуға болады: 8(7102) 41-07-61

Задача №2