2023 жылдың 8 қыркүйегінде «Қоғамдық келісім» КММ жоспары бойынша Ұлытау облыстық пікірталас лигасының штабы "Жезқазған гуманитарлық колледжі" КМҚК - де «Тіл ғұмыры- ұлт ғұмыры» тақырыбында аймақтық пікірсайыс турнирі өтті.
8 фракция қатысқан турнирге ақиқаттықтардың атынан алғаш рет аймақтық турнирге «Sanshine» фракциясы қатысты. Төрешілердің шешімімен «Sanshine» жүлделі 2 рангке ие болды.
Спикерлер: Асқар Дана мен Базылбекова Жансая. Мықты спикерлерімізді шын жүректен құттықтаймыз!!! 2023 жылдың 8 қыркүйегінде "Қоғамдық келісім"КММ жоспары бойынша Ұлытау облыстық пікірталас лигасының штабы "Жезқазған гуманитарлық колледжі" КМҚК - де "Тіл ғұмыры- ұлт ғұмыры" тақырыбында аймақтық пікірсайыс турнирі өтті.